Haberler

TAB Gıda bayilik seçenekleri ve bayilik bedelleri

TAB Gıda, güçlü franchise sistemiyle büyümeye devam ediyor. Şirket bünyesinde Burger King 1995’te, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2017’de faaliyete geçti. 2010’da Arbys’i bünyesine katan TAB Gıda, 2013’te de kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurdu. Bugün Türkiye’de binden fazla restoranla hizmet veren TAB Gıda, hızlı servis restoran zinciri sektöründe 24 yıllık tecrübeye sahip.

TAB Gıda Finans ve Franchise yatırımlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, tüm markaları için yatırımcılara anahtar teslim işletme seçeneği sunulduğunu ve yatırımcılara sunulan avantajlı franchise fırsatlarıyla sektöre yön verdiklerini dile getiriyor.

Burger King’in Türkiye’de faaliyet gösteren 600’den fazla restoranı içinden 200’den fazlası franchise olarak hizmet veriyor. Sbarro’nun 80, Popeyes’ın 80, 60’tan fazla Arby’s ve 120 Usta Dönerci restoranı var. Faaliyet gösterdiği sektörde üretimde de oldukça iddialı olan TAB Gıda, hızlı restoran zinciri kategorisinde dünyada eşine az rastlanır bir gıda ekosistemi kurmuş. Franchise yatırımcılarına salata, ekmek ve patates fabrikalarıyla da ciddi fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar, TAB Gıda’nın tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesi ile satın alma gücünden faydalanırken üretim yatırımları aynı zamanda hem inovatif ürünlerin daha kısa sürede geliştirilip müşterilere sunulmasını mümkün kılıyor hem de yatırımcılara satın almada ciddi avantajlar sağlıyor.

Firmanın franchise sisteminin ülke çapında hızla büyümeye devam ettiğini belirten TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı ilerleyen dönemde özellikle Popeyes ve Usta Dönerci markalarının daha çok bayilik yatırımı yapılacak olan markalar olarak öne çıkacağını belirtiyor. Usta Dönerci özellikle yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

TAB Gıda bayilik bedelleri 250 bin dolardan başlıyor. Markaların yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine, bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor. TAB Gıda bünyesinde bulunan markaların bayilik bedelleri şöyle: Burger King bayilik bedeli: 500 bin dolar + KDV, Popeyes bayilik bedeli: 400 bin dolar + KDV, Sbarro bayilik bedeli: 250 bin dolar + KDV, Arby’s bayilik bedeli: 400 bin dolar + KDV, Usta Dönerci bayilik bedeli: 250 bin dolar + KDV.

TAB Gıda, bayilik almak isteyen yatırımcılara 2 ayrı seçenek sunuyor. İlk seçenek AVM dışında yeralan restoranları kapsıyor ve yatırımcılar dilerse inşaat ve ekipman yatırımını kendileri üstleniyorlar. İkinci seçenekte ise yatırım tamamen TAB Gıda tarafından yapılıyor ve anahtar teslim modeliyle hayata geçiriliyor. TAB Gıda bayilik çeşitleri ve bayilik bedelleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler tabgida.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı