Haberler

Netwok Dry kuru temizleme bayilik franchising

Yeni yılda franchise vermeye başlayacak olan Networkdry, 34 adet yeni şube açmayı planlıyor. Şubeler için aylık minimum 45 bin TL ciro hedefi bulunurken, girişimciye yüzde 35 ile yüzde 40 arasında kar marjı sunuyor.

Kuru temizleme sektörü son yıllarda hızlı bir gelişim sürecine girdi. Daha önceleri mahallelerde eski tip yöntemlerle gerçekleştirilen kuru temizleme, bugün kurumsal markalarla birlikte modern bir kimlik kazandı. Türkiye’de şu anda yıllık 350 milyon Euro seviyesinde olduğu tahmin edilen kuru temizleme ve halı yıkama sektörünün önümüzdeki yıllarda hızla büyümeye devam etmesi bekleniyor.

Gökhan Aydan ve Gürol Başev tarafından 2014 yılında kurulan Network Dry, kuru temizleme, halı yıkama, ütüleme ve lostra hizmetlerini online platformda buluşturan, Türkiye’nin en büyük online kuru temizleme ağı. 23 şehirde 120’den fazla anlaşmalı kuru temizleme ve halı yıkama bayisi olan Networkdry, kullanıcılarının çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden oluşturdukları siparişleri maksimum 5 saat içerisinde kapıdan alıyor ve 24 saat içerisinde teslim ediyor.

NetworkDry Franchising Şartları

Networkdry franchise vermeyi ve yeni şubeler açmayı hedefliyor. Bu da girişimciler için yeni fırsatlar anlamına geliyor. Networkdry’ın yeni girişimciler ve mevcut kuru temizleme işini Networkdry markasıyla devam ettirmek isteyenler için olmak üzere iki alternatif franchise paketi bulunuyor.

Uygun yer: Tüm Türkiye genelinde franchise şube verilecek.
İlk yatırım sermayesi: Franchise giriş bedeli alınmıyor. İki farklı yatırım alternatifi var. 225 bin TL ve 325 bin TL arasubda yatırım bedeli bulunuyor.
Ciro hedefi: Aylık minimum 45 bin TL.
Kar marjı: Yüzde 35-40 arasında değişiyor.
Bayi olmak isteyenler aranan özellikler: Vizyoner adaylar olması önemli.
Networkdry iletişim: franchise@networkdry.com

Etiketler

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı