Haberler

Muzipo Kids bayiliği, şartlar ve bayilik bedeli

Muzipo Kids çocuk eğlence merkezi olarak bayilik veriyor. Çocuklar üzerine hizmet veren ve bayilik vererek genişleyen firmalardan biri olan Muzipo Kids bayiliği hakkında bilgiler şöyle…

Çocuk eğlence, aktivite merkezi Muzipo Kids’in 12 şehirde, 34 merkezi mevcut. Franchise verirken en önemli koşullardan biri kişilere psikologlar tarafından yapılan testler uygulanması. 200 şubesi olan B-fit merkezinin kurucusu Bedriye Hülya’nın 2011 yılında Aslı Olgun ile birlikte kurmuş olduğu Muzipo Kids, çocukların hareket üssü olarak hizmet veriyor.

Muzipo’dan bayilik almak isteyen adaylar, uzun görüşmeler ve testler sonucunda sisteme katılabiliyor. Bayilik yatırımının geri dönüş süresi 18-24 ay olarak öngörülüyor. Franchise bedeli ile tüm malzeme ve ekipmanlar, Muzipo’ya özel üye takip bilgisayar programı, uygulamalı eğitimler, işletmeyi açmak ve işletmek için gerekli her türlü bilgi ve programlar, reklam ve tanıtım desteği, personel bulma adına verilecek destek ve pek çok servis almaya hak kazanılıyor.

Muzipo Kids bayiliği almak isteyen adaylar bayilik şartları hakkında daha fazla bilgi bayilik başvuruşu için muzipo.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı