Künye

Parafrekans.com olarak dünyadan kayda değer ekonomi, finans ve politika bazlı  gelişmeleri, haberleri ve makaleleri okuyucularımızla paylaşıyoruz. Ekonomi ve finans başta olmak üzere tüm dünyadan haberleri ve özel içerikleri en özgün şekliyle okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Yayıncılık anlayışımız özgün içerik üzerine kurulu olup, okuyucularımıza en doğru, en yeni ve kaliteli içerikleri sunmaya gayret ediyoruz.

İMTİYAZ SAHİBİ
ALBEGA TRADE LTD.

KURUCU
Hüseyin Aksoy
yonetici@parafrekans.com

EDİTÖRLER ve ÇEVİRMENLER
Serap Taşbaşı | Nurhak Tüfenkçi | Ahmet Uysal
editorler@parafrekans.com

FİNANSAL İŞLEMLER
Erdal Soy

HUKUKSAL SÜREÇLER
Raif Terzioğlu

İLETİŞİM / CONTACT
iletisim@parafrekans.com

SERVİS SAĞLAYICI: TURHOST (Turkey)

YAZILIM | SOFTWARE: WORDPRESS (Latest Version)

TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Parafrekans.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Parafrekans.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, parafrekans.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2018 parafrekans.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları parafrekans.com’a aittir. parafrekans.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar parafrekans.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. parafrekans.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. parafrekans.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Parafrekans.com harici linklerin sorumluluğunu kesinlikle almaz. Parafrekans.com basın ilke ve prensiplerine uymaya söz vermiştir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the parafrekans.com However, sometimes the parafrekans.com uses third parties to process your information. parafrekans.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the parafrekans.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the parafrekans.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the parafrekans.com and its services. When you use parafrekans.com online services, we use cookies and collect IP addresses.

Kapalı
Kapalı