İş İlanları

Eleman arayan firmalar. Personel ve eleman alımı. Kamu personel alımı. Banka personel alımı. İşçi ilanları. İŞKUR iş ilanları ve iş başvurusu.

İnşaat Alanında Çalışacak Yurtdışı İşçi Alınacak

Yurtdışında projeler yürüten Türk firmalardan biri olan Yapı Merkezi Tanzaya’da yürüttüğü projede görevlendirmek üzere inşaat ve mühendislik alanında yeni yurtdışı işçi alacak. Söz konusu ilan kapsamında üstlenilen Demiryolu projesinde çalışmak üzere altyapı işleri şefi alınacak.

Söz konusu iş ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların şu şartları taşıması gerekiyor:

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Altyapı işlerinde (köprü, sanat yapıları, toprak işleri vb.) en az 7 yıl saha tecrübesi olan,
MS Office, AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Sahadaki teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek,
Saha imalat ilerlemelerini raporlayabilecek,
Sahadaki ekiplerin üretimlerini takip edebilecek.

Yurtdışı iş ilanına başvuru yapan adaylar arasında İngilizce bilenler, üniversite mezunu olanlar ve alanda 7 yıl tecrübeli olanlar öncelikli olarak değerlendirilecek.

* İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi’nin 21.04.2017 tarih ve 60527 sayılı izni ile verilmiştir.

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Türkiye’nin inşaat firmaları içerisinde en fazla duyulan ve bilinen markalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat yaptığı projelerin kalitesini ve çeşitliliğini günden güne arttırırken diğer yanda da personel ve işçi alımına devam ediyor. Ağaoğlu İnşaat personel ve işçi alımıyla binlerce kişiye iş kapısı olmuş ve yeni projeler kapsamında yapacağı personel ve işçi alımı ile de olmaya devam edecektir.

Şimdiye kadar onlarca projeyi hayata geçiren Ağaoğlu İnşaat’ın en iyi konut ve ofis projeleri şöyle: Maslak 1453, My Home Maslak, My World Europe, Andromeda Gold, My Towerland, My Town Ispartakule, My City, Eltes Gold Residence, My Roseville, Eltes Güneşli, My World, My Country, My Town Ümraniye, My Home, My Dream, My Village, My City, My Newwork, My Office Gold, My Office 212, My Prestige, My Office

Ağaoğlu İnşaat Şirketler Grubu

Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımından yararlanmak ve Ağaoğlu Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar için şirket hakkında bilgiler ise şöyle:

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır. Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımları

Türkiye’nin kendini kanıtlamış inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Ağaoğlu İnşaat şirketinin iş ilanlarına internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinde erişebilecekleri gibi şirketin resmi web sayfası üzerinden de ulaşabilirler.

Ağaoğlu İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kendilerine uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Şirket yeni projeleri kapsamında ihtiyacı olan pozisyonlara göre vasıflı, vasıfsız, kalifiye, usta gibi çok çeşitlik niteliklerde işçi alımı yapmaktadır.

Artaş İnşaat Personel ve İşçi Alımı, İş başvurusu

İnşaat firmaları arasında yaptığı işlerle önemli bir yere sahip olan Artaş İnşaat işçi ve personel alımı ile de istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. Artaş İnşaat şirketi toplamda 7 bin kişilik işçi, personel ve eleman alımı yapmış ve söz konusu personel ve işçi alımlarıyla istihdama katkısını sürdürmeye çalışmaktadır.

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

“Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlar da doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. 2016 yılı içerisinde 5000 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Gayrimenkul geliştirme sektörünün lider oyuncularından biri olan ARTAŞ GRUBU, projeleri ile hem farklılaşarak öncü olmayı, hem de sürdürülebilir özellikleriyle kalıcı olmayı hedeflemektedir. Grup, ihtiyaçları en doğru şekilde analiz ederek kenti ve toplumu; ileri teknoloji, mimarlık ve mühendislik hizmetleri almış projeleriyle yüceltmeyi amaçlamaktadır.

ARTAŞ İNŞAAT İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
Büyük Türk inşaat firmaları arasında yer alan Artaş İnşaat personel ve işçi alımından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın resmi web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine insan kaynakları portalları üzerinden Artaş İnşaat iş ilanlarına göz atarak ve uygun gördükleri ilanlar için iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

artaş isci alimi |

Vergi müfettiş yardımcısı alımı, sınav başvuru şartları

Türkiye’de ekonomi altyapısında önemli bakanlıklardan biri olan Maliye Bakanlığı ihtiyaçları kapsamında yeni personel alımı yapıyor. Maliye Bakanlığı sıkça vergi müfettişi ve vergi müfettiş yardımcısı alımı düzenliyor.

Maliye Bakanlığı vergi müfettiş yardımcısı alımını sınavla gerçekleştiriyor. Peki vergi müfettiş yardımcısı sınavı başvuru şartları neler?

Maliye Bakanlığı vergi müfettiş yardımcısı kamu personel alımına sınav başvurusunda bulunacak olan adaylar için sınav başvuru şartları şu şekilde belirlenmiş:

Adayların herşeyden önce 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen tüm nitelikleri taşıyor olması gerekiyor. (657 Devlet Memurları Kanunu)

Adaylar için 35 yaşını doldurmamış olmak diğer bir sınav başvuru şartı. Buna göre sınava başvuruda bulunacak adayların Ocak ayının 1. günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor. Yani 01.01.1983 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olmak.

Erkek adayların sınava başvuru yapabilmeleri için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Sağlık durumuna ilişkin belge. Bu belge ile adaylar Türkiye’nin her yerine seyahat edebileceklerini ve seyahat etmelerine engel olacak herhangi bir sağlık probleminin olmadığını beyan edecekler.

Soruşturmada temiz çıkmak. Adaylar hakkında genel bir soruşturma yapılıyor. Bu soruşturma sonucunda adayların vergi müfettiş yardımcılığı mesleğini icra etmesine engel olacak bir durum taşımıyor olması gerekiyor.

Sınava başvuruların Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı tarafından yayınlanan giriş sınavı duyurusunda belirtilen şartlara göre belirtilen süre içinde yapılması gerekiyor.

Diğer yandan vergi müfettiş yardımcılığı sınavına başvuruda bulunacak adayın daha önce aynı sınava katılmamış veya en fazla iki kez katılmış olması gerekiyor.

4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin hukuk, iktisadi bilimler, siyasi bilimler, işletme, idari bilimler fakültelerinden mezun olmak da söz konusu sınava başvuruda bulunacak adaylarda aranan nitelikler arasında yer alıyor.

Dönsa Tekstil personel ve işçi alımı, iş başvurusu

Dönsa Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1987 yılında İstanbul’da kuruldu. Kısa sürede dünyanın birçok ülkesine yapmış olduğu ihracatıyla kendini kabul ettirmiş ve şuan Türkiye’nin en seçkin çorap ihracatçıları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana da Dönsa Tekstil personel alımı oldukça iyi boyutlarda.

Firma yatırımlarını Anadolu’ya kaydırma ve yatırım alanını genişletme kararı aldı. Yatırım alanı genişledikçe arkasında yeni personel ve işçi alımı da gelecek. Yeni fabrika sahası için yatırım fırsatları, yetişmiş eleman yoğunluğu, pazara olan uzaklık ve bürokratik engellerin en aza indirildiği gibi konulara öncelik vererek ülke genelinde araştırmalara başladı ve bilmediği bir şehir olan Yozgat’a geldi.

750 PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI
Yozgat’ın yatırım potansiyeli ve fırsatlarının tanıtıldığı İş Adamları Zirvesi sonrası, Yozgat ve yatırım imkanları ile tanışan firma yetkilileri, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın davetlisi olarak Yozgat’ı ziyaret etti. Dönsa Tekstil sonuç olarak Yozgat’a yatırım yapma kararı aldı. En kısa sürede Yozgat Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 20 bin metrekare alan satın alan firma, 10 bin metrekare kapalı alan inşaatına başlayarak kısa sürede bitmesi planlanan yeni fabrikada kısa vadede 350 personel ve işçi alımı uzun vadede ise 750 personel ve işçi alımı yapacak.

DÖNSA TEKSTİL İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
Dönsa Tekstil işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın resmi insan kaynakları üzerinden iş ilanlarını takip ederek ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine Dönsa Tekstil iş ilanlarına internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinden ulaşarak söz konusu iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

PTT 5 bin kişilik yeni personel alımı yapacak

Hükümet istihdam konusunda yeni adımlar atmaya ve çalışmalarını sürdürmeye devam ederken yeni bir haber de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanından geldi. Bakan 5 bin kişinin daha PTT’ye alınması ve istihdama katkı sağlanması için çalışmaların en kısa zamanda başlatılacağını duyurdu. Söz konusu süreç tamamlandığında PTT’ye 5 bin kişilik personel alımı yapılmış olacak ve istihdama da 5 bin kişilik katkı sağlanmış olacak.

Söz konusu açıklama Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanı tarafında PTT araç teslim töreninde yapılan konuşma sırasında geldi. Bakan PTT’nin artık bir dünya markası olduğunu da sözlerine ekledi.

Bakan yaptığı konuşmada PTT’nin geçmişi ve bugün geldiği nokta hakkında bilgiler verirken diğer yandan bu sene içerisinde PTT’ye oldukça büyük bir miktarda personel alımı yapılacağını ve bunun hemen yaz mevsimi başında başlayacağını aktardı. 5 bin kişilik PTT personel alımının vatana ve millete hayırlı olmasını temenni etti.

PTT personel alımı 2018 ne zaman başlayacak?
Denizcilik, Ulaştırma ve Haberleşme bakanı yaptığı açıklamada 2018 yeni PTT personel alımının hemen yaz başında başlayacağını aktardı. Bu kapsamda PTT de adayların başvuru yapması için gerekli iş ilanını en kısa sürede yayınlayacak. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar PTT’den gelecek haberleri takip edecekler.

Aydınlı Grup personel ve işçi alımı, iş başvurusu

1965 yılında temelleri atılan bir şirket olan Aydınlı Grup, yaptığı yatırımlar ve markalarıyla giyim sektöründe önemli bir yere gelmeyi başardı. Bünyesinde bulundurduğu Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markaları ile büyümesini sürdürdü.

Aydınlı Grup personel ve eleman alımı da grubun büyümesiyle doğru orantılı olarak hız kazandı ve grup binlerce kişilik personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı ile istihdama katkı sağladı ve binlerce kişiye iş kapısı oldu. Aydınlı Grup personel alımı çok katlı mağazacılığa geçilmesi ve markalara ait bayi sayısının hızlı bir şekilde artmasıyla daha da hızlandı.

Mağazalara personel ve eleman alımının yanında üretim tesisleri yani fabrikalara işçi alımı da grubun personel alım sayısı içinde önemli bir yere sahip. Kısaca özetlemek gerekirse Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar hem gruba ait fabrikalarda ve üretim tesislerinde iş imkanlarından yararlanabilir hem de Pierre Cardin personel alımı, Cacharel personel alımı ve Polo Assn. personel alımı imkanlarını değerlendirebilirler.

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.

AYDINLI GRUP İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar grubun hem fabrika personel ve işçi alımlarından hem de Pierre Cardin mağazaları, Polo Assn. mağazaları gibi perakende alanındaki personel alımından da yararlanabilirler.

Gruba iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin ve şirkete ait markaların resmi web siteleri üzerinden genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi yine insan kaynakları portalları üzerinden grubun ve markaların iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Son Baskı