Haberler

Fermuarlı yatak kılıfı üretimi ve ihracatı: Maviay

Ev tekstili sektörünün önde gelen firmalarından Maviay by Geccehome, uzmanlık alanı olan fermuarlı yatak kılıfı konusunda Türkiye’nin ilk üreticilerinden. Arabalı yatak, baza başlıkları, nevresim takımları ve yatakları ile ürün gamın günden güne artıran firma, bu sektörde faaliyetlerini genişleterek sürdürüyor.

1980 yılından bu yana bilgi ve birikimleriyle günümüze kadar gelen ve artan ivme grafiğiyle devamlılığını dünden bugüne, bugünden de yarına taşıyacak olan Maviay by Geccehome iç piyasada kendi pazarını korurken, ihracat pazarlarında da önemli adımlar atıyor.

Çalışmalarının karşılığı olarak: 1989 yılında yapmış olduğu ihracatla Bursa Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ilk 40 ihracatçı firma arasına girme başarısını göstererek plaketle ödüllendirilen firma , sonraki yıllarda Türkiye genelinde 3600 firma arasından 4. Kobi ve Girişimcilik Ödülü’ne layık görülmüştür.

Müşteri memnuniyeti anlayışını ve yenilikçi kimliğini kendine vizyon edinen Maviay by geccehome Bursa’da yoğun satış yapıyor. Tüketicinin yoğun talebini göz önünde bulunduran firma üretiminin genişletmeyi ve yatak ve yan ürünler konusundaki üretimini de çeşitlendirmeye devam ediyor.

Etiketler

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı