Para kazanma yolları

Evde Süsleme İşi ve Eve Süsleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanma ve ek iş imkanları arayışında olan ev hanımları ve diğer bayanlar için en ideal işlerden biri evde süs malzemesi yapmak. Evde süs malzemesi yaparak ek işle birlikte ek gelir elde etmeniz de mümkün. Hali hazırda birçok ev hanımı şu anda bu işi yaparak gelir elde ediyor. Diğer yandan eve iş veren firmalar tarafından da sıklıkla ev hanımlarına verilen işler arasında yer alıyor.

Evde ek iş olarak süs malzemesi yapma işi için internet üzerinde fazlaca bilgi ve video mevcut. Evde süs malzemesi yapma işiyle ilgilenen bayanlar internet üzerinde yer alan bilgi, görsel ve videoları izleyerek bu işi öğrenebilirler ve süs malzemesi üretimlerini çeşitlendirebilirler. Başta video platformu Youtube olmak üzere, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya kanallarında da evde süs malzemesi yapma işiyle ilgili bilgi, görsel ve videolara erişim sağlanabilir. Facebook ve Instagram üzerinde süs malzemesi yapma işiyle ilgili olarak hesaplar bulmak mümkün. İnternet üzerinden süs malzemesi yapma işi konusunda kendinizi geliştirebilir ve siz de evden süs malzemesi işi yaparak ek işle para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

EVDE SÜS MALZEMESİ İŞİ VE ÖNEMLİ NOKTALAR

Yukarıda belirttiğimiz gibi evde süs malzemesi işi yaparak aylık hatırı sayılır bir para kazanma şansınız mevcut. Öncelikle süs malzemesi işinde biraz tecrübe edinmeniz gerekiyor. Kısacası üretiminizi hızlandırmanız ve çeşitliliğe gitmeniz için internet üzerinden fazlaca bilgi ve görsele ulaşmanız ve zamanla tecrübe kazanmanız gerekli. Süs malzemesi işinde kendinizi ne kadar geliştirirseniz yaptığınız işin hızı ve kalitesiyle birlikte üretim miktarınız da artacak ve size o oranda para kazandıracaktır. “Peki ne süsleyeceğim?” “Ne tür süslemeler yapmam gerekiyor?” soruları bu işte en fazla sorulan sorular. Evde süsleme işi kapsamlı bir iş. Birçok alanda süsleme yapabilirsiniz. Bunlar arasında en fazla ilgi görenler, nikah şekeri süslemesi, bebek süslemesi, ahşap süslemesi, mobilya süslemesi, perde süslemesi, kapı kolu süslemesi, kutu süslemesi, düğün, nişan, kına hediyeleri süslemesi ve telefon kılıfı süslemesi. Eve süsleme işi veren firmalar sizden farklı süsleme çeşitleri de isteyebilir.

EVDE SÜSLEME İŞİNDE İŞÇİLİK VE KALİTE

Evde süsleme işi yaparken en fazla dikkat etmeniz gereken nokta ise işin kalitesi. Süsleme işini en iyi kalitede yapmanız gerekiyor. Kaliteli iş eve iş veren firma ile aranızdaki bağı güçlendirecek ve sizin işçiliğinize olan talebi artıracaktır. Diğer yandan süsleme işinde kullandığınız tüm yan ürünlerin de gerektiği kadar kaliteli olması önemli. Kalitesiz ürünler ile yapılan süslemelerin kalitesi de maalesef düşük oluyor ve bu da daha sonrasın da veren firmanın size olan talebini düşürüyor. Dikkat etmeniz gereken nokta yapabileceğinizden daha fazla iş almamanız gerektiğidir. Bir başka dikkat etmeniz gereken konu ise kapasite. Aylık olarak ek iş veren firmadan yapabileceğiniz kadar süsleme işi almanız gerekli. Fazlasını aldığınız takdirde hem işin kalitesi düşebilir hem de söz verdiğiniz sayıya ulaşamayarak iş vereni hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

EVDE SÜSLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Evde süs malzemesi işi yaparak hatırı sayılır miktarlarda para kazanma şansınız bulunuyor. Ancak miktar biraz da duruma göre değişkenlik gösteriyor. Süs malzemesi yaparak elde edeceğiniz gelir sizin üretiminiz, işinizin kalitesi ve çeşitliliğine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Fakat iyi bir iş çıkarır ve bu ek işi evden layıkıyla yapabilirseniz aylık olarak iyi paralar kazanmanız mümkün. Ek iş veren firmalardan evde süsleme işi alarak iyi paralar kazanmanız mümkün. Bu tür işlerden geçimini sağlayan bayanlar dahi var. Para kazanma oranınız yukarıda da belirttiğimiz gibi işin kalitesine ve aylık üretim kapasitenize bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak evde süsleme işinden kaliteli bir üretimle aylık 800 TL ile 1200 TL arasında bir miktar kazanma şansı mevcut. Bir alt kademe olarak ise daha düşük bir üretimle 500 TL ile 800 TL arasında bir para kazanma imkanı söz konusu.

SÜSLEME İŞİNDE KAZANCI NASIL ARTTIRABİLİRSİNİZ?

Evde süsleme işinde kazancı arttırmanın en kesin yolu üretim sayısını arttırmaktır. Bunun için de en iyi yol evde bu işi yapacak kişilerin sayısını arttırmaktır. Evde bu işi yapacak daha fazla aile bireyi varsa üretim sayınızı arttırabilir ve bu şekilde aylık kazancınızı da katlayabilirsiniz.

EVE SÜSLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Eve çeşitli alanlarda süsleme işi veren birçok firma mevcut. Özellikle büyük şehirlerde birçok firma eve ek iş olarak süsleme işi vermekte ve birçok ev hanımı da bu ek işten faydalanarak gelir elde etmektedir. Eve süsleme işi veren firmaları internet üzerinde Google ve sosyal medya kanalları üzerinden araştırma yaparak bulabilir ve iletişim yollarını kullanarak bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde Ek İş İmkanları ve Para Kazanma

Günümüzde Türk kültürü ve yaşam tarzını göz önüne aldığımızda Türkiye nüfusu içerisinde ev hanımlarının sayısı ve oranı kesinlikle azımsanamaz. Çocuk ve günlük ev işleri derken ev hanımlarının işi hiç kolay değil. Tabiki ev hanımları içerisinde arda kalan zamanı boşa harcamak istemeyen gün içerisinde geri kalan zamanı ek iş yaparak ve ek işle para kazanma yöntemlerini değerlendirmek isteyen kadınlar mevcut. Ek iş olarak ne yapabilirim sorusuna yanıt arayan kadınlar evde ek iş imkanlarını değerlendirerek hem boş zamanlarını harcamak istemiyorlar hem de ek gelir elde etmeyi hedefliyorlar.

EVDE EK NE İŞ YAPABİLİRİM?

Evde para kazanmak isteyen kadınlar evde ne iş yapabilirim sorusunun yanıtı için soluğu doğrudan internette alıyorlar. Ek işle para kazanma imkanlarını araştıran ev hanımları internet üzerinden eve iş veren firmalara ulaşmaya çalışıyor ve söz konusu firmaların evde iş imkanlarını değerlendirmeye çalışıyorlar. Eve iş veren birçok firma mevcut. Özellikle büyük şehirlerde eve iş veren firma ve atölyelerin sayısı bir hayli fazla ve “evde ek iş yapmak istiyorum” diyen kadınlar da bu potansiyeli doğal olarak değerlendirmek istiyorlar.

Peki evde ek iş olarak neler yapılabilir? Aslına bakılırsa bu sorunun cevabı oldukça uzun. Evden yapılabilecek ek işlerin tamamı hemen hemen el işi. Bunlar arasında paketleme işi, kutu katlama işi, süs malzemesi yapma, kıyafet süsleme, anahtarlık yapımı ve benzeri birçok iş mevcut. Bunlara ve evde ek iş ilanları konusuna diğer yazılarımızda değineceğiz.

EVE EK İŞ VEREN FİRMALAR ve EK İŞ İLANLARI

Evden ek iş yapmak için öncelikle eve ve ev hanımlarına ek iş veren firmalara veya bu firmaların ek iş ilanlarına ulaşmanız gerekiyor. Evden ek iş ilanlarına ulaşmak için genelde iki yol var: Bunlardan biri internet diğeri ise çevreniz. Gerek çevreniz sayesinde evlere ek iş veren firmalara ulaşabileceğiniz gibi internetten para kazanma siteleri üzerinden de evlere ek iş veren firmaların iş ilanlarına ulaşmanız mümkün. Bu aşamada internet çok daha yararlı bir konumda bulunuyor. İlerleyen günlerde ekisparakazanma.com sitemizde detaylı olarak ek iş ilanlarına ve firmalara değineceğiz.

İNTERNETTEN PARA KAZANMA

İnternetten para kazanma yollarını ve yöntemlerini araştırırken ekisparakazanma.com gibi güvenilir sitelerden bilgi edinmeye çalışmalı, sisteme güvenliğiniz için telefon numaranızı bırakmamalı, iletişim sadece yorumlarda mail adresinizi bırakmalısınız. Yeni yazılarımızda internetten para kazanma, sermayesiz işler, para kazanma fikirleri ve nasıl para kazanılır konularına değinecek ve para kazandıran işler konusunda daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Son Baskı