İnşaat Firmaları 2020

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Türkiye’nin inşaat firmaları içerisinde en fazla duyulan ve bilinen markalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat yaptığı projelerin kalitesini ve çeşitliliğini günden güne arttırırken diğer yanda da personel ve işçi alımına devam ediyor. Ağaoğlu İnşaat personel ve işçi alımıyla binlerce kişiye iş kapısı olmuş ve yeni projeler kapsamında yapacağı personel ve işçi alımı ile de olmaya devam edecektir.

Şimdiye kadar onlarca projeyi hayata geçiren Ağaoğlu İnşaat’ın en iyi konut ve ofis projeleri şöyle: Maslak 1453, My Home Maslak, My World Europe, Andromeda Gold, My Towerland, My Town Ispartakule, My City, Eltes Gold Residence, My Roseville, Eltes Güneşli, My World, My Country, My Town Ümraniye, My Home, My Dream, My Village, My City, My Newwork, My Office Gold, My Office 212, My Prestige, My Office

Ağaoğlu İnşaat Şirketler Grubu

Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımından yararlanmak ve Ağaoğlu Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar için şirket hakkında bilgiler ise şöyle:

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır. Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımları

Türkiye’nin kendini kanıtlamış inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Ağaoğlu İnşaat şirketinin iş ilanlarına internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinde erişebilecekleri gibi şirketin resmi web sayfası üzerinden de ulaşabilirler.

Ağaoğlu İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kendilerine uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Şirket yeni projeleri kapsamında ihtiyacı olan pozisyonlara göre vasıflı, vasıfsız, kalifiye, usta gibi çok çeşitlik niteliklerde işçi alımı yapmaktadır.

Aydınlı Grup personel ve işçi alımı, iş başvurusu

1965 yılında temelleri atılan bir şirket olan Aydınlı Grup, yaptığı yatırımlar ve markalarıyla giyim sektöründe önemli bir yere gelmeyi başardı. Bünyesinde bulundurduğu Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markaları ile büyümesini sürdürdü.

Aydınlı Grup personel ve eleman alımı da grubun büyümesiyle doğru orantılı olarak hız kazandı ve grup binlerce kişilik personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı ile istihdama katkı sağladı ve binlerce kişiye iş kapısı oldu. Aydınlı Grup personel alımı çok katlı mağazacılığa geçilmesi ve markalara ait bayi sayısının hızlı bir şekilde artmasıyla daha da hızlandı.

Mağazalara personel ve eleman alımının yanında üretim tesisleri yani fabrikalara işçi alımı da grubun personel alım sayısı içinde önemli bir yere sahip. Kısaca özetlemek gerekirse Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar hem gruba ait fabrikalarda ve üretim tesislerinde iş imkanlarından yararlanabilir hem de Pierre Cardin personel alımı, Cacharel personel alımı ve Polo Assn. personel alımı imkanlarını değerlendirebilirler.

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.

AYDINLI GRUP İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar grubun hem fabrika personel ve işçi alımlarından hem de Pierre Cardin mağazaları, Polo Assn. mağazaları gibi perakende alanındaki personel alımından da yararlanabilirler.

Gruba iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin ve şirkete ait markaların resmi web siteleri üzerinden genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi yine insan kaynakları portalları üzerinden grubun ve markaların iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Son Baskı