Bereket Döner Bayilik

Bereket Döner Restoran ve Ekspress Şube, Bayilik Bedeli

Döner denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Bereket Döner, bulunmadığı illere yoğunlaşarak yeni satış restoranlar açıyor. Şubeleşmede frachising sistemini de kullanan firma, Türkiye genelinden gelecek taleplere açık. Ancak öncelikle İzmir, Ankara, Bursa ve Adana’dan gelecek talepler dikkate alınacak. Şubelerinin döner ihtiyacını karşılama amacıyla üretim tesisi kuran firma, zamanla bu işte de hızlı büyüdü ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da en büyük hazır döner üreticilerinden biri haline geldi.

Bereket Döner’in yurt içinde 125 yurtdışında ise Suudi Arabistan Taif ve Riyad’da iki şubesi bulunuyor. Şirket 2018 yılında 50 yeni restoran daha açmayı planlıyor. Firma “restoran” ve “ekspress” şube olmak üzere iki farklı konseptte şubeler açıyor.

Bereket Döner restoran bayilik bedeli 100 bin TL + KDV. Bereket Ekspress şubelerinin franchise giriş bedeli ise 60 bin TL + KDV olarak belirlenmiş. Firma bayilik almak isteyen yatırımcılardan sürekli franchise ödemesi almıyor. 2018’de bayilik sistemiyle açılacak yeni şubeler için öncelik Bursa, Konya, İzmir, Ankara ve Antalya’ya verilmiş. Yurtdışında açılacak bayilikler için Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika ve Pakistan ilk sırada yer alıyor. Bereket Döner bayilik ve bayilik şartları konusunda daha fazla bilgi almak isteyen yatırımcılar bereketdoner.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Bereket Döner bayilik ağı avantajları ve destekler

Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin en büyük ilk 500 şirketi içinde ‘Holding’ yapılanmasıyla yer almaya hazırlanan Bereket Döner, bu süreçte kurumsal altyapısını her yönüyle tamamlamış olarak dünya devleri arasında da yerini almak için güçlü ve büyük adımlarla ilerliyor. Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu misyonu ile geleneksel bir lezzet olan döneri farklı coğrafyalara ulaştırmayı planlıyor.

Bereket Döner holdingleşme sürecinde, sektörde yenilikçi vizyonuna uygun, iki yeni iştirakle birlikte yapısını daha da güçlendirdi. Şirkete ait merkez restoranların yönetimi için Beser Restoran Hizmetleri AŞ kuruldu. Tüm restoran konseptlerine mimarlık hizmetleri vermek konsept kurgularını da güçlendirmek adına Projet Mimamırlık AŞ kurularak faaliyete başladı.

Bereket Döner, yeni yılda sektörde ilklere imza atarak franchise yatırımcısına yeni imkanlar sunuyor. 2015 – 2019 iş planının 4. yılına giren Bereket Döner, yoluna güçlü ve emin adımlarla devam ediyor. Bereket Döner bayilik ağını da günden de büyütmeye ve genişletmeye devam ederken bir yandan da mevcut franchise yatırımcılarına sürekli olarak destek veriyor. Yeni yıla yüzde 50’nin üzerinde büyüme hedefiyle giren Bereket Döner, bu yıl boyunca bayilerine uyguladığı reklam katılım payını da almayacak.

Sunduğu alternatif konseptler ve avantajlar ile de yeni bayilik almak isteyen yatırımcılara da ayrıca “Bereketli kazanç” kapısını aralıyor olacak.

Bereket Döner söz konusu bu destek programı kapsamında mevcut bayiliklerinden 2. bayiliği açanlara, ilk ürün siparişindeki dönerlerini ücretsiz olarak verecek. Mevcut yatırımcısını güçlendirme ve büyütme hedefiyle yine bu kapsamda 3. bayiliği açanlardan ise franchise ücreti almayarak yeni şube açılışlarına da yine tam destek verecek.

Son Baskı