Aydınlı Grup iş ilanları

Aydınlı Grup personel ve işçi alımı, iş başvurusu

1965 yılında temelleri atılan bir şirket olan Aydınlı Grup, yaptığı yatırımlar ve markalarıyla giyim sektöründe önemli bir yere gelmeyi başardı. Bünyesinde bulundurduğu Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markaları ile büyümesini sürdürdü.

Aydınlı Grup personel ve eleman alımı da grubun büyümesiyle doğru orantılı olarak hız kazandı ve grup binlerce kişilik personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı ile istihdama katkı sağladı ve binlerce kişiye iş kapısı oldu. Aydınlı Grup personel alımı çok katlı mağazacılığa geçilmesi ve markalara ait bayi sayısının hızlı bir şekilde artmasıyla daha da hızlandı.

Mağazalara personel ve eleman alımının yanında üretim tesisleri yani fabrikalara işçi alımı da grubun personel alım sayısı içinde önemli bir yere sahip. Kısaca özetlemek gerekirse Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar hem gruba ait fabrikalarda ve üretim tesislerinde iş imkanlarından yararlanabilir hem de Pierre Cardin personel alımı, Cacharel personel alımı ve Polo Assn. personel alımı imkanlarını değerlendirebilirler.

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.

AYDINLI GRUP İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
Aydınlı Grup bünyesinde çalışmak isteyen adaylar grubun hem fabrika personel ve işçi alımlarından hem de Pierre Cardin mağazaları, Polo Assn. mağazaları gibi perakende alanındaki personel alımından da yararlanabilirler.

Gruba iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin ve şirkete ait markaların resmi web siteleri üzerinden genel iş başvurusu yapabilecekleri gibi yine insan kaynakları portalları üzerinden grubun ve markaların iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Son Baskı