Haberler

Dönsa Tekstil Personel ve İşçi Alımı, İş Başvurusu

Dönsa Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1987 yılında İstanbul’da kuruldu. Kısa sürede dünyanın birçok ülkesine yapmış olduğu ihracatıyla kendini kabul ettirmiş ve şuan Türkiye’nin en seçkin çorap ihracatçıları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana da Dönsa Tekstil personel alımı oldukça iyi boyutlarda.

Firma yatırımlarını Anadolu’ya kaydırma ve yatırım alanını genişletme kararı aldı. Yatırım alanı genişledikçe arkasında yeni personel ve işçi alımı da gelecek. Yeni fabrika sahası için yatırım fırsatları, yetişmiş eleman yoğunluğu, pazara olan uzaklık ve bürokratik engellerin en aza indirildiği gibi konulara öncelik vererek ülke genelinde araştırmalara başladı ve bilmediği bir şehir olan Yozgat’a geldi.

750 PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI

Yozgat’ın yatırım potansiyeli ve fırsatlarının tanıtıldığı İş Adamları Zirvesi sonrası, Yozgat ve yatırım imkanları ile tanışan firma yetkilileri, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın davetlisi olarak Yozgat’ı ziyaret etti. Dönsa Tekstil sonuç olarak Yozgat’a yatırım yapma kararı aldı. En kısa sürede Yozgat Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 20 bin metrekare alan satın alan firma, 10 bin metrekare kapalı alan inşaatına başlayarak kısa sürede bitmesi planlanan yeni fabrikada kısa vadede 350 personel ve işçi alımı uzun vadede ise 750 personel ve işçi alımı yapacak.

DÖNSA TEKSTİL İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Dönsa Tekstil işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın resmi insan kaynakları üzerinden iş ilanlarını takip ederek ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine Dönsa Tekstil iş ilanlarına internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinden ulaşarak söz konusu iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı