Haberler

Coffeemania Kafe Bayiliği, Şartlar ve Franchise Ücreti

Coffeemania, son yıllarda kafe bayilikleri arasında ön planda yer alan seçeneklerden birisi ve yaklaşık 30 yıldır kahve pazarında faaliyet gösteren bir ekip tarafından 2009’da İzmir’de kuruldu. İstanbul’da açılan ilk şubenin gördüğü yoğun ilgi, Coffeemania’yı büyümeye yönlendiren en önemli etken oldu.

Kısa sürede yeni şubeler açan şirket şimdi yurtiçinde 61, yurtdışında 5 olmak üzere toplam 66 şubeye sahip. Şirket kahvesini yeşil çekirdek olarak ithal edip geriye kalan tüm işlemleri, kendi kahve kavurma tesisinde tamamlayarak yerine getiriyor. Coffeemania menüsü, zengin kahve seçeneklerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından çeşitli lezzetler de sunuyor. Şubeleri ferah mekan yapısı, modern mimarisi ve hızlı servis anlayışıyla dikkat çekiyor.

Coffeemania Kafe Bayiliği, Şartlar ve Franchising

Coffeemania yatırımcısını da koruyan bir marka. Bu doğrultuda yatırımcılar için sağladığı bir takım kolaylıklar var. Eğitim çalışmalarına da büyük önem veren şirket bu yıl Gastronomi Marka Akademisi açmaya hazırlanıyor. Merkez ofisinin hemen yanı başında açılacak olan akademi, yeme içme sektörüne, kahve ve gastronomiye dair workshoplar verilen ve şube eğitimlerinin gerçekleştirileceği bir alan olacak.

Yurtdışı iş birlikleri konusunda oldukça kararlı olan Coffeemania, Malezya, Suudi Arabistan, KKTC ve Azerbaycan’da açılan şubelerinin ardından Lübnan, Çin, İran ve Mısırlı yatırımcılar görüşmeler gerçekleştiriyor.

Coffeemania bayiliği almak, Coffeemania bayilik şartlarını ve franchising ücretini öğrenmek ve daha fazla bilgi almak isteyen yatırımcılar coffeemania.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Etiketler

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı