Haberler

Coca-Cola’da stajyerlik ve yurtdışı projelere personel alımı

Coca-Cola şirketi benimsediği katılımcı yönetim anlayışıyla, tüm çalışanlarına potansiyellerini kullanabilecekleri, uluslararası deneyim ve kariyer olanaklarıyla birlikte iş ve özel yaşam dengelerini koruyabilecekleri dinamik, yaratıcı bir çalışma hayatı sunuyor. Bir marka haline gelmiş Coca-Cola staj programı, stajyerlere değerli bir iş tecrübesi sunuyor.

Oryantasyonla stajlarına başlayan stajyerler yıl boyunca kişisel gelişim ve eğitim programlarıyla devam ediyorlar. Coca-Cola stajyerleri burada geçirdikleri dönemin sonuna yaklaştıklarında değerlendirme merkezi uygulamalarından geçerek şirket içindeki uygun, kalıcı görevler için değerlendiriliyorlar. Çalışanların kişisel gelişimlerini desteklemeye yönelik uygulamaların yanında ihtiyaçları doğrultusunda lisansüstü, dil veya farklı mesleki sertifika programlarına katılmalarına imkan veriliyor. Carreer Express 365 programı çerçevesinde oluşturulan değerlendirme merkezinde başarılı olan stajyerler, edindikleri tüm bu tecrübelere ek olarak Coca-Cola Pazarlama ve Coca-Cola İçecek’in yurtdışı personel alımlarında ve yurtdışı projelerde görevlendiriliyor.

Coca-Cola kuşaklar arası dengeye önem veren bir yapıya sahip. Farklı kuşakları anlayan ve bu jenerasyonların tümünü içerebilen bir çalışma sistemi yaratmanın değerli olduğunu düşünen bir anlayışa sahip ve ekiplerini de bu anlayış çerçevesinde oluşturmaya özen gösteriyor. Coca-Cola şirketinde çalışan her bir bireyin kendisini ortaya koyabilmesi ve kariyerine mutlu bir şekilde devam edebilmesi için gerekli çalışma ortamı sağlanıyor.

Uluslarası iş deneyimi kazanma fırsatı sunuyor
Coca-Cola sunduğu çalışma koşulları, bürokrasiden uzak ortamı, gençlere her kademeden yöneticiye kolaylıkla ulaşma fırsatı sunan açık kapı politikası, çok kültürlü yapısı, dinamizmi ile Y kuşağı gençlere cazip gelen bir şirket. 200’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir şirket olması, çalışanlarına farklı kültürleri tanıma, iş yapma şekillerini öğrenme ve bu sayede kısa ve uzun dönemli uluslararası iş deneyimi kazanma avantajı sağlıyor.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı