Haberler

Bereket Döner Restoran ve Ekspress Şube, Bayilik Bedeli

Döner denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Bereket Döner, bulunmadığı illere yoğunlaşarak yeni satış restoranlar açıyor. Şubeleşmede frachising sistemini de kullanan firma, Türkiye genelinden gelecek taleplere açık. Ancak öncelikle İzmir, Ankara, Bursa ve Adana’dan gelecek talepler dikkate alınacak. Şubelerinin döner ihtiyacını karşılama amacıyla üretim tesisi kuran firma, zamanla bu işte de hızlı büyüdü ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da en büyük hazır döner üreticilerinden biri haline geldi.

Bereket Döner’in yurt içinde 125 yurtdışında ise Suudi Arabistan Taif ve Riyad’da iki şubesi bulunuyor. Şirket 2018 yılında 50 yeni restoran daha açmayı planlıyor. Firma “restoran” ve “ekspress” şube olmak üzere iki farklı konseptte şubeler açıyor.

Bereket Döner restoran bayilik bedeli 100 bin TL + KDV. Bereket Ekspress şubelerinin franchise giriş bedeli ise 60 bin TL + KDV olarak belirlenmiş. Firma bayilik almak isteyen yatırımcılardan sürekli franchise ödemesi almıyor. 2018’de bayilik sistemiyle açılacak yeni şubeler için öncelik Bursa, Konya, İzmir, Ankara ve Antalya’ya verilmiş. Yurtdışında açılacak bayilikler için Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika ve Pakistan ilk sırada yer alıyor. Bereket Döner bayilik ve bayilik şartları konusunda daha fazla bilgi almak isteyen yatırımcılar bereketdoner.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Etiketler

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı