Haberler

Bereket Döner Bayilik Ağı Avantajları ve Destekler

Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin en büyük ilk 500 şirketi içinde ‘Holding’ yapılanmasıyla yer almaya hazırlanan Bereket Döner, bu süreçte kurumsal altyapısını her yönüyle tamamlamış olarak dünya devleri arasında da yerini almak için güçlü ve büyük adımlarla ilerliyor. Türk dönerinin dünyadaki sözcüsü ve savunucusu misyonu ile geleneksel bir lezzet olan döneri farklı coğrafyalara ulaştırmayı planlıyor.

Bereket Döner holdingleşme sürecinde, sektörde yenilikçi vizyonuna uygun, iki yeni iştirakle birlikte yapısını daha da güçlendirdi. Şirkete ait merkez restoranların yönetimi için Beser Restoran Hizmetleri AŞ kuruldu. Tüm restoran konseptlerine mimarlık hizmetleri vermek konsept kurgularını da güçlendirmek adına Projet Mimamırlık AŞ kurularak faaliyete başladı.

Bereket Döner, yeni yılda sektörde ilklere imza atarak franchise yatırımcısına yeni imkanlar sunuyor. 2015 – 2019 iş planının 4. yılına giren Bereket Döner, yoluna güçlü ve emin adımlarla devam ediyor. Bereket Döner bayilik ağını da günden de büyütmeye ve genişletmeye devam ederken bir yandan da mevcut franchise yatırımcılarına sürekli olarak destek veriyor. Yeni yıla yüzde 50’nin üzerinde büyüme hedefiyle giren Bereket Döner, bu yıl boyunca bayilerine uyguladığı reklam katılım payını da almayacak.

Sunduğu alternatif konseptler ve avantajlar ile de yeni bayilik almak isteyen yatırımcılara da ayrıca “Bereketli kazanç” kapısını aralıyor olacak.

Bereket Döner söz konusu bu destek programı kapsamında mevcut bayiliklerinden 2. bayiliği açanlara, ilk ürün siparişindeki dönerlerini ücretsiz olarak verecek. Mevcut yatırımcısını güçlendirme ve büyütme hedefiyle yine bu kapsamda 3. bayiliği açanlardan ise franchise ücreti almayarak yeni şube açılışlarına da yine tam destek verecek.

Etiketler

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı