Haberler

Artaş İnşaat Personel ve İşçi Alımı, İş başvurusu

İnşaat firmaları arasında yaptığı işlerle önemli bir yere sahip olan Artaş İnşaat işçi ve personel alımı ile de istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. Artaş İnşaat şirketi toplamda 7 bin kişilik işçi, personel ve eleman alımı yapmış ve söz konusu personel ve işçi alımlarıyla istihdama katkısını sürdürmeye çalışmaktadır.

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

“Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlar da doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. 2016 yılı içerisinde 5000 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Gayrimenkul geliştirme sektörünün lider oyuncularından biri olan ARTAŞ GRUBU, projeleri ile hem farklılaşarak öncü olmayı, hem de sürdürülebilir özellikleriyle kalıcı olmayı hedeflemektedir. Grup, ihtiyaçları en doğru şekilde analiz ederek kenti ve toplumu; ileri teknoloji, mimarlık ve mühendislik hizmetleri almış projeleriyle yüceltmeyi amaçlamaktadır.

ARTAŞ İNŞAAT İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Büyük Türk inşaat firmaları arasında yer alan Artaş İnşaat personel ve işçi alımından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın resmi web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine insan kaynakları portalları üzerinden Artaş İnşaat iş ilanlarına göz atarak ve uygun gördükleri ilanlar için iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı