Haberler

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Türkiye’nin inşaat firmaları içerisinde en fazla duyulan ve bilinen markalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat yaptığı projelerin kalitesini ve çeşitliliğini günden güne arttırırken diğer yanda da personel ve işçi alımına devam ediyor. Ağaoğlu İnşaat personel ve işçi alımıyla binlerce kişiye iş kapısı olmuş ve yeni projeler kapsamında yapacağı personel ve işçi alımı ile de olmaya devam edecektir.

Şimdiye kadar onlarca projeyi hayata geçiren Ağaoğlu İnşaat’ın en iyi konut ve ofis projeleri şöyle: Maslak 1453, My Home Maslak, My World Europe, Andromeda Gold, My Towerland, My Town Ispartakule, My City, Eltes Gold Residence, My Roseville, Eltes Güneşli, My World, My Country, My Town Ümraniye, My Home, My Dream, My Village, My City, My Newwork, My Office Gold, My Office 212, My Prestige, My Office

Ağaoğlu İnşaat Şirketler Grubu

Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımından yararlanmak ve Ağaoğlu Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar için şirket hakkında bilgiler ise şöyle:

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır. Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Ağaoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımları

Türkiye’nin kendini kanıtlamış inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu İnşaat işçi ve personel alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Ağaoğlu İnşaat şirketinin iş ilanlarına internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinde erişebilecekleri gibi şirketin resmi web sayfası üzerinden de ulaşabilirler.

Ağaoğlu İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kendilerine uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Şirket yeni projeleri kapsamında ihtiyacı olan pozisyonlara göre vasıflı, vasıfsız, kalifiye, usta gibi çok çeşitlik niteliklerde işçi alımı yapmaktadır.

İlgili Haberler

Kapalı
Kapalı